Zavolejte nám: 608 558 869

Čištění interiérů vozidel.

čištění interiérů

  • 940x480_1

  • 940x480_1

Čištění interiérů vozidel (nákladní vozy, osobní vozy, autobusy, karavany a jiné)

Provádíme čištění interiérů vozidel všech velikostí – od malých až po nákladní vozidla nebo autobusy. Mokré čištění omladí interiér vašeho vozu až o několik let. Čištění odstraní i ty nejhorší skvrny po vašich ratolestech nebo čtyřnohých miláčcích.

Interiér vašeho vozu vyčistíme přímo u vás – stačí mít dostupnou teplou, popř. studenou vodu a elektřinu, nebo můžete vůz přivézt k nám. Čištění interiérů provádíme pouze v Lokalitě Mšené lázně, nebo v Rokycanech.

Naše doporučení je čištění v neděli dopoledne, kdy se u nám můžete pro zkrácení chvíle podívat na místní ředhošťské trhy. Doprava je zajištěna.

Jak čištění interiérů probíhá?

Na začátku provedeme odstranění hrubých nečistot suchým vysáváním a následně provedeme hloubkové čištění mokrou cestou, tzv. tepování veškerého čalounění (možno i strop na přání). V průběhu schnutí provedeme vyčištění a ošetření veškerých plastů v interiéru. Mimo letní měsíce je schnutí možno urychlit použitím horkovzdušného fukaru.
Čištění tkaných čalouněných interiérů vozidel provádíme pomocí profitechniky Karcher.

Díky strojům, které používáme a dlouholetým zkušenostem, dokážeme Vaše vozidlo zachránit před útrapami běžného používání. Běžně se naši klienti radují, když na vlastní oči vidí, že dokážeme odstranit i takové skvrny, které nevyčistil ani bájný Wanish, nebo odzkoušené metody našich babiček.

Nutno dodat, že pro úplné vyčištění Vašeho plechového oře je dobré vyjmout i přední sedačky, což je v mnoha případech záležitost několika minut.

Určitě Vás bude zajímat přibližná doba čištění celého interiéru. Doba čištění je přibližně dvě hodiny u osobního vozu, tři hodiny u nákladního vozu a čtyři a více hodin u autobusů.

Čištění interiérů vozidel je dobré provádět alespoň jednou za rok.

čištění koberců a čalounění, čalounění, karcher, kärcher, sací hubice, nástavec na čištění gaučů, hubice na čištění gaučů, čištění pohovek, znečištěný gauč, flek na čanlounění, špinavé čalounění, špinavý gauč, jak vyčistit gauč, jak vyčistit čalounění, nejde mi vyčistit gauč, jak vyčistit fleky, vyčistit fleky, vydrbat gauč, zanedbané čalounění, špína, nečistoty, zašpiněný gauč olejem, vyjetý olej na čalounění, opěrky jsou strašně špinavé, vyčistit, začistit, pročistit, propláchnout, tepovat, vytepovat, přečistit, zatepovat, pára nebo, vyčistit párou, nejlepší čištění čalounění nejlevnější čištění, nejrychlejší a nejkvalitnější, rychle levně a kvalitně, profesionální přístup, profesionální čištění koberců, profi,

Provádíme čištění:

MÁM ZÁJEM O ČIŠTĚNÍ

Back to Top