Zavolejte nám: 608 558 869

  • 940x480_1

  • 940x480_2

Čištění koberců již od 10 Kč/m2

Mokré čištění koberců, nebo též tepování koberců, je nejšetrnějším způsobem, jak vyčistit koberec. Nejen že čistý koberec dobře vypadá, ale také se čištěním prodlouží jeho životnost. Čištění koberců provádíme špičkovými extraktory značky Kärcher. Tato technika ve spojení s čistícími prostředky stejného výrobce a zkušenými pracovníky zaručuje perfektní vyčištění koberců u vás doma nebo v sídle vaší společnosti.
MÁM ZÁJEM O ČIŠTĚNÍ

Čistící prostředek s vodou o teplotě 50°C je při čištění vstřikován pod velkým tlakem hluboko do vlákna koberce. Díky své alkalické povaze na sebe čistící prostředek váže nečistoty, a to včetně alergenů jako prachové a pylové částice. Jeho složení navíc účinně hubí veškeré roztoče, bakterie a plísně. Přebytečná voda je spolu s nečistotami z koberce okamžitě odsávána a koberec je po čištění pouze mírně navlhlý. Rychlost schnutí závisí na klimatu v místnosti a zpravidla se pohybuje v rozmezí 6 – 12 hodin. Především v letních měsících lze schnutí koberce výrazně urychlit větráním.

Čištění šetrné ke koberci

Při čistění koberců nepoužíváme žádná bělidla apod. Přípravky Kärcher jsou navrženy tak, aby vlákna koberce udržovala v optimální kondici. Neváhejte nás zavolat i na koberce, které již vypadají zadánlivě nevyčistitelné. Čistíme i koberce, které jsou velice znečištěné.

Čištění koberců pro alergiky

Extrakční čištění koberců je velmi vhodné v domácnostech, kde žijí alergici díky vysoké účinnosti hloubkového čištění. Pro alergiky doporučujeme čistit koberce dvakrát ročně.

Schnutí po čištění

Díky vysokému sacímu výkonu našich extraktorů, je koberec po vyčištění jen mírně vlhký a v běžné domácnosti doschne za 6 – 12 hodin. Doporučujeme používat při pohybu, po vyčištěných kobercích, nenasákavou obuv se světlou podrážkou.

Rychlost čištění

Díky několika strojům v našem vlastnictví jsme schopni za den vyčistit 3 – 4 domácnosti i s pohovkami nebo koberce 20 – 30 kanceláří. Jeden pracovník dokáže vyčistit až 30 čtverečních metrů koberců za hodinu.

Kde působíme

  • Kladno a okolí

  • Praha a okolí

  • Slaný a okolí

  • Louny a okolí

  • Štětí a okolí

  • Roudnice n.L. a okolí

  • Plzeň a okolí, Rokycany

Back to Top