Jak vyčistit mléko z čalounění

Jak vyčistit mléko z čalounění

Odstranění mléčné skvrny z čalounění je jednoduchý, ale má trpělivost. Je důležité, aby nejen odstranit skvrnu samotné, ale i celý zbytek mléka uvnitř čalounění. Je-li mléko vlevo sedí ve spodních vrstev tkaniny, v čase zkažený mléčný zápach bude vyzařovat z čalounění. Použití každodenní mycí mýdlo a vakuum může vyřešit oba tyto problémy.

Instrukce

1 Blot přebytečnou tekutinu s papírovými ručníky. Před čištěním, že je důležité, aby se ujistil, jste odstranili tolik mléka z čalounění, jak je to možné. Ujistěte se, že pat dolů a osušte přebytečné mléko na papírovém ubrousku. Nedrhněte čalounění, protože to setře pouze skvrnu, a to bylo ještě horší.

2. Naneste na mytí nádobí na postiženou plochu. Ujistěte se, že používat mýdlo, který nemá žádné bělidlo. Vezměte množství mýdla, která se podobá velikosti penny a jemně šířit mýdlo po celé zasažené oblasti se špičkou prstu a zdržet čištění. Nádobí mýdlo je velmi koncentrovaný a bude šířit daleko. Začít s malým množstvím mýdla a v případě potřeby práce si cestu až do většího množství mýdla. Poté, co se rozšířily mýdlo po celém povrchu skvrny, mlha oblast s stříkací láhev vody. Mist do oblasti s rozlitým mlékem je značně mokrý. Nechte mýdlo sedět a namočte po dobu asi jedné hodiny; Tímto způsobem mýdlo má čas na cestu přes materiál, ponižující celý zbytek mléka. Odstranění skvrny, je důležité, ale také odstranění mléko skryté ve spodních vrstvách, je nezbytné zajistit, aby nejpozději zápach hnijícího mléka.

3 Vyjměte skvrnám od mléka. Lehce mlha nad skvrnu ještě jednou a používat papírový ručník osušte dolů na skvrnu, které uplatňují silný tlak. To by mělo odstranit většinu skvrn. Pokud je to nutné, můžete pak drhnout ve velmi malé kroužky. Ujistěte se, že drhnout pouze v mezích skvrnu.

4. Opláchněte mýdlo z čalounění. Nyní, když jste odstranili skvrny, je nutné, aby se odstranil přebytečný mýdlo. Chcete-li to provést, mlha malé množství vody na znečištěnou plochu a osušte se nadměrnou vlhkost s papírovým ručníkem. Opakujte tento krok, dokud veškerý mýdla se odstraní.

5. Vakuové skvrnu odstranit všechny mléko a mýdlo částice. S největší pravděpodobností, skvrna bude již byly odstraněny, s výjimkou v náročných případů. Ať tak či onak tento krok je stále důležité, aby všechny mléka částic v celém čalounění byly odstraněny, a to pomůže dále odstranění skvrny. Mist voda přes skvrnu ještě jednou. Pomocí malého vakuového přílohu k odsát přes skvrnu. To lze provést nastavením konec upevnění na povrchu skvrny a bez pohybu, nechal podtlakového sání do čalounění po dobu přibližně 15 sekund. Pokračovat v tom, to kolem oblasti skvrny až čalounění je suchá. Opakujte celý tento proces, dokud skvrna se účinně odstraní.